bahco_4750_bwc_1
bahco_4750_bwc_1
bahco_4750_bwc_1
bahco_4750_bwc_1
BAHCO 4750-BWC-1 braces with clips
34.71 tax incl.
On stock, immediately available.
Product description:
  • Universal size with adjustable straps
  • Made from strong and durable material
  • 43 mm width elastic rubber
  • Size: Universal
Key features according to our expert
  • Color: Black
  • Material (braces): Rubber
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: BAHCO
  • EAN: 7314153018809
  • Supplier number: BAHCO 4750-BWC-1
Color
Black
Material (braces)
Rubber
Colour (manufacturer)
Black
Package
750 x 20 x 105 mm
Length package mm
105 mm
Width package mm
20 mm
Height package mm
750 mm